Instapklaar, gemoderniseerd woonhuis, gelegen in rustige woonwijk op korte afstand van de dorpskern.
Deze woning is gebouwd in 1954 en heeft in 2015 een ingrijpende renovatie ondergaan. Hierbij zijn o.a. isolatievoorzieningen aangebracht, kunststof ramen en kozijnen met dubbel glas geplaatst, nieuwe dakpannen gelegd, de goten vervangen, de gevels gereinigd, gevoegd en gehydrofobeerd en nog veel meer.
Daarnaast is het ook intern aangepast, met nieuwe keuken, badkamer en vloer- en wandafwerkingen.
Het is dus instapklaar en eigentijds. Een buitenkans!
De woning staat op een perceel van 130 m² eigen grond. De stenen berging die achterin de tuin staat is ook vernieuwd en daarna nog voorzien van een leuke overkapping.
De indeling is als volgt: entree, hal met trapopgang, trapkast, moderne toiletruimte en meterkast.
De woonkamer ligt aan de tuinkant en kenmerkt zich door de prettige lichtinval vanwege de grote raampartij.
De open keuken is ingericht met een uitgebreide wandopstelling aan twee zijden, uitgevoerd in strak modern wit met donker aanrechtblad en complete inbouwapparatuur. Een Quooker voor kokend water ontbreekt niet.
De begane grondvloer is afgewerkt met een mooie laminaatvloer en de wanden zijn strak gestuct.
Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers, waarvan de grootste met een kastenwand.
De badkamer is mooi van formaat en ingericht met een ligbad, inloopdouche met regendouche en dubbel wastafelmeubel.
Op de overloop is een bijzonder praktische was- annex toiletruimte.
De tweede verdieping is bereikbaar met een vlizotrap.
Deze is in gebruikt als bergzolder. Ook de cv-ketel en de unit van de mechanische ventilatie hangen hier.
Eventueel kan er een vaste trap gemaakt worden en de ruimte kan vergroot worden door het plaatsen van een dakkapel.
De kruipruimte, spouwmuren en het dak zijn geïsoleerd. Energielabel C is van toepassing.
De achtertuin ligt op het westen. Deze is netjes aangelegd en beschikt over een groot terras, borders en een grasveld. Het zonnescherm aan de achtergevel blijft achter.
Voor de berging is een leuke overkapping gebouwd, waarin het 's avonds gezellig en aangenaam vertoeven is.
Al met al een ontzettend leuk huis, dat zonder grote verbouwing betrokken kan worden. Als je genoeg hebt aan twee slaapkamers, dan is dit huis het bezichtigen zeker waard!
De oplevering kan begin februari 2025 plaatsvinden.
Nieuwsgierig?
Wacht dan niet te lang en bel of mail met MarQuis makelaars & taxateurs voor het maken van een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. Welkom!