Voor wie alles wil; een vrijstaande woning met flinke tuin, garage, overkapping, zelfstandige studio/werkruimte én zwembad. Dit alles is gerealiseerd aan de Molendijk 33 in Piershil.
De woning uit 1972 werd grondig verbouwd en heel recent nog voorzien van een prachtige nieuwe badkamer en keuken.
Met 31 zonnepanelen, een thuisbatterij en een laadpaal voor een elektrische auto, hoef je je geen zorgen te maken over de stookkosten van het zwembad. Volgroeide beplanting scheidt het perceel van de sportvelden en de dijk. Hierdoor is privacy gewaarborgd in de heerlijke tuin met prachtig tuinhuis, waarin tot laat in de avond vertoefd kan worden.
Is werken aan huis een mogelijkheid? Hiervoor is een in 2020 gebouwde vrijstaande studio beschikbaar.
Met 610 m² eigen grond en nog de nodige meters in gebruik/huur van derden, is er volop ruimte om te wonen, werken, hobbyen en relaxen.
Voor wie een huis met twee tot drie slaapkamers voldoende is, komen hier wellicht dromen uit...
De indeling van de woning is als volgt:
entree met toegang tot de woonkamer. Deze heeft een speelse indeling en beschikt over een rookkanaal voor een houtkachel. Ook is er een airco aanwezig.
Aan de achterkant bevindt zich de keukenruimte.
Deze heeft een hoogwaardige inrichting en is uitgevoerd met een solitair kookeiland met geïntegreerde afzuigkap en bargedeelte én een wandopstelling met overige apparatuur.
Wat deze ruimte extra leuk maakt is het zitgedeelte voor een paar fauteuils en de wandhaard (ter overname). De één kookt en de ander zit er gezellig bij.
De pvc vloer, gelegd in Versailles patroon, is een echte eyecatcher.
In de tussenhal bevinden zich een praktische bijkeuken, de trapopgang en een super-de-luxe badkamer. De inrichting is helemaal van deze tijd met een mooi groot wastafelmeubel, een vrijstaand bad, een bidet-toilet en een aparte doucheruimte. Fraaie keramische muurtegels in marmerlook, inbouwspots en vloerverwarming ontbreken niet.
Vanuit de tussenhal leidt een deur naar het terras aan de achterkant van de woning.
Op de eerste verdieping zijn bergkasten gemaakt op de overloop.
Er zijn twee royale slaapkamers, beide met dakkapel en een weids uitzicht.
De masterbedroom beschikt over een inloopkast.
Beide slaapkamers hebben een aparte airco unit.
Het maken van drie slaapkamers is mogelijk.
Naast de woning is de werkruimte/studio gebouwd, die momenteel in gebruik is als kapsalon. Echter kan deze ruimte ook worden omgebouwd tot een extra slaapkamer.
Er is een apart toilet aanwezig en een klein keukenblok. Ook hier is airco aanwezig. Openslaande deuren geven toegang tot een terrasje.
De overkapping -of is het een tuinhuis- is royaal van formaat. De glazen wanden kunnen dicht, zodat het er altijd aangenaam is.
Er staat een uitgebreide buitenkeuken in die voorzien is van warm en koud water. De houtkachel zorgt voor gezelligheid en warmte.
Het tuinhuis staat vlakbij het zwembad en de groenweide.
Het zwembad is verwarmd (warmtepomp) en het lamellen dek is voorzien van Solar lamellen, deze verwarmen het water met behulp van zonnewarmte.
Aan de andere kant van het tuinhuis bevindt zich de garage. Deze is uitgevoerd met een elektrische roldeur.
Wie de garage niet gebruikt om de auto te stallen, kan gebruik maken van de carport op eigen erf, waar tevens de oplader voor een elektrische auto hangt.
Langs de dijk is een kleine dierenweide met dierenverblijf. Deze grond wordt voor een gering bedrag gehuurd van het Waterschap. Liefhebbers van dieren komen hier dus ook zeker aan hun trekken.
Al met al een bijzonder compleet geheel, dat desgewenst op korte termijn beschikbaar is.
Met de foto's, plattegronden en omschrijving hebben we geprobeerd een eerste beeld te schetsen. Nieuwsgierig? Dan laten we het graag 'live' zien. Bel of mail naar MarQuis Makelaars & Taxateurs voor het maken van een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. Welkom!
In de koopovereenkomst zal een NVM-ouderdomsclausule worden opgenomen. De makelaar kan hierover meer vertellen.